Ünlü Avukat Onlara İşaret Etti: Fenomen Karı Koca Hakkında Dikkat Çeken İddialar

Avukat Feyza Altun, ünlü sosyal medya fenomeni çiftle ilgili açıklamalarda bulundu.

Altun, sosyal medyada Özlem Lina Öz olarak tanınan Özlem Altınok Öz ve eşi Tayyar Öz’ün Polat ailesiyle benzerliklerine dikkat çekti.

Instagram’da 2,5 milyon takipçisi olan Özlem Lina Öz, çocukları ve eşi Tayyar Öz ile yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor.

Özlem Lina Öz’ün Dilan Polat’ı taklit ettiğini söyleyen kullanıcılar, Dilan Polat gibi hayatını “abartılı” yaşadığı gerekçesiyle de eleştiriyorlar.

“BUNLARA BAKMAMIZ LAZIM”

Feyza Altun, geçtiğimiz saatlerde “Bu ikisine de bakmamız gerek arkadaşlar” diyerek sosyal medya fenomeni Özlem Altınok Öz ve doktor eşi Tayyar Öz’ü işaret etti.

Altun önce, “Bu Tayyargiller sürekli sağlık beyanında bulunuyor. Adam ortopedistmiş ama gece gündüz krem ve içinde bal olan bir ürünü 1 yaş altında çocuklara öneriyor. Daha önce sağlık beyanından 340 bin TL ceza yemişler” dedi.

Ardından çiftin videosunu paylaşarak, “Bu Tayyargiller size tanıdık geliyor mu? Dandik kremler ve bebekler için macun satarak havuzlu villalarda yaşıyor, Range’lere biniyorlar…” diye yazdı.

Sosyal medya kullanıcılarının çiftle ilgili paylaşımlarına da yer veren Feyza Altun, Özlem ve Tayyar Öz’ün çekiliş yapıp, kendi yönettikleri hesaplara kazandırdığını ve hemen kullanıcı adını değiştirdikleri gibi iddialar olduğunu belirtti.

VERGİ Mİ KAÇIRIYORLAR?

Özlem ve Tayyar Öz’ün kozmetik sattıkları firmayı 2021’de kurduğunu, 2022’de 245 bin TL vergi ödediğini dile getiren Feyza Altun, “2022 model bir Renge Rover 13-14 milyon. Bir milyon kâr edip 13 milyonluk arabaya binmek neredeyse imkansız gibi” dedi

SOYADINI DEĞİŞTİRDİ İDDİASI

Altun ayrıca Tayyar Öz’ün Maraşlı olduğunu ve mecburi görevini Urfa Siverek’te yaptığını belirtti. “Buralara baktığımda ise ‘Tayyar Özsefil’ isimli bir ortopedi uzmanı görüyorum. Maraşder’in de bir üyesi Tayyar Özsefil isminde” dedi. Altun, Tayyar Öz’ün soyadını değiştirdiğini iddia etti.

Altun, Dr. Tayyar Öz’ün kliniğinin internet sayfasındaki doktorlara bakıldığında ise hep yabancı isimli doktorların çıktığını gösteren bir video paylaştı ve durumun şüpheli gözüktüğünü ima etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx