Tepebaşı Belediyesi İlkokul Öğrencilerine Beslenme Desteği Sağlıyor

Tepebaşı Belediyesi’nin ilkokul öğrencileri için başlattığı beslenme desteği, öğrencilere ulaşmaya devam ediyor. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Tepebaşı Belediyesi olarak çocuklarımız öncelikli olmak üzere tüm imkanlarımızla halkımız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Tepebaşı Belediyesi tarafından ilkokul öğrencisi çocuklar için hayata geçirilen beslenme desteği projesi de çok sevildi. Proje ile belediye ekipleri tarafından özenle hazırlanan öğünler, yine belediye çalışanları tarafından öğrencilere beslenme olarak ikram ediliyor. Okul girişlerinde açılan stantlar ile beslenmeler çocuklara ulaştırılıyor.

BAŞKAN ATAÇ: “DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da projenin, zorlu ekonomik şartlar ile birlikte çok değerli olduğunu belirterek, “Günümüz ekonomisinde vatandaşlarımızın ne kadar zorlandığını çok iyi biliyoruz. Tepebaşı Belediyesi olarak da kentimize tüm gücümüzle katkı vermeye devam ediyoruz. Ne yazık ki enflasyon, ağırlaşan hayat şartları, giderek derinleşen ekonomik kriz tüm toplumumuzu derinden etkiliyor. Çocuk okutan anne ve babalarımızın da çektiği zorlukların farkındayız. Bu hassasiyet ile hayata geçirdiğimiz ilkokul öğrencilerimize beslenme desteği çalışmamız, büyük bir takdir ile devam ediyor. Çocuklarımızın beslenebilmeleri gerçekten çok önemli. Yaptığımız işin ne kadar kıymetli olduğunu en iyi Eskişehirli anne ve babalar biliyor. Çalışmamız ile evlatlarımıza öğünlerini ulaştırmayı sürdüreceğiz. Tepebaşı Belediyesi olarak çocuklarımız öncelikli olmak üzere tüm imkanlarımızla halkımız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx