Metin Akpınar’ın Kızı Duygu Nebioğlu’ndan Şoke Eden Sözler

“Bir ablamın daha babası çok ünlü” Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu açtı ağzını yumdu gözünü itirafı olay! “Babam vicdansız merhametsiz biri”

Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen ikizlerinden Duygu Nebioğlu, Sabah gazetesine çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

“Ben annemi bulmak istiyorum, bunun için Müge Anlı’dan yardım talep ediyorum” diyen Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar’ın gerçeklerin ortaya çıkmasını istemediğini söyledi.

“Çocuğu olarak hakkım neyse onu istiyorum” Duygu Nebioğlu, bir itirafta daha bulundu:

“Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim. O da dava açtı, hukuk mücadelesi veriyor. Yakında Tüm Türkiye öğrenecek.”

Nebioğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ben yine Metin Akpınar’la görüşebildim. Babası, ablamla görüşmeyi bile kabul etmiyor. Ama dava sonuçlanınca benimki gibi uzun süre konuşulacak.

Ben nasıl fiziksel olarak Metin Akpınar’a benziyorsam, o da babasına benziyor. Medya dünyasından çok ünlü bir isim. Bu konuya dair daha fazla konuşamam. Annem de galiba bu davanın sonucunu bekliyor. Dava sonuçlanınca ortaya çıkacak diye düşünüyorum.”

NE OLMUŞTU?

Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkiden Duygu ve Sevgi Nebioğlu adında ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı.

Kardeşlerden Duygu Nebioğlu, Akpınar’a açtığı babalık davasını kazanmış, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu kanıtlamıştı.

İkizlerin anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakıldığı, Çocuk Esirgeme Kurumu’nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alındığı öğrenilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx