Bu 3 Altcoin Spot Işıkların Altında: Hızlı Koşuyorlar!

Bitcoin ve bir çok altcoin son haftalarda önemli kazançlar kaydetti. Böylece açgözlülük, genel kripto para piyasası duyarlılığına hakim oldu. Bu arada, üç altcoin, piyasa değerine göre diğer ilk 100 varlığa karşı haftanın en iyi performans gösterenleri olarak başı çekiyor.

Spot ışıklar bu 3 altcoin üzerinde yandı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasasında umutlar yeniden yeşerdi. Bitcoin’in başlattığı ralli piyasayı da etkisi altına aldı. Hatta unutuldu denilen meme coin akımı yeni ivme kazandı. Kurbağa PEPE kayda değer bir yükselişe tanık oldu. Bu süreçte spot ışıklar 3 altcoin üzerinde yandı. Bunlar: Mina (MINA), Pepe (PEPE) ve Injective (INJ). CoinMarketCap’in 25 Ekim’deki en çok kazananlar endeksine göre, hafta içinde sırasıyla %77,51, %60,46 ve %53,97 kazanç elde ettiler.

Özellikle, 24 saatlik hacimleri fiyat artışıyla orantılı oldu. Bu doğrultuda, Mina 888,53 milyon dolar, Pepe 281,53 milyon dolar ve Injective son gün 149,79 milyon dolar işlem hacmine ulaştı. INJ, CoinMarketCap’te 44. sırada yer alıyor. Ayrıca, haftanın en çok kazanan 3 tokenı arasında en yüksek piyasa değerine sahip. MINA 60. sırada yer alıyor ve en büyük ikinci altcoin. Popülere meme coin’i PEPE ise piyasa değerine göre 84. sırada yer alıyor.

İlk 100 kripto para arasında haftanın en çok kazananları. Kaynak: CoinMarketCap

İlk sıradaki altcoin: Mina (MINA)

Mina, 24 Ekim’de token başına 0,90 dolara yükseldi. Altcoin, bir hafta önceki 0,37 dolarlık işlem fiyatından %143’lük muhteşem bir artışa tanık oldu. Yazı sırasında MINA, pompasından biraz geri çekildi. Bu durumda günlük kayıpların ardından 0,68 dolardan el değiştiriyordu.

MINA 1 haftalık fiyat grafiği

Popüler meme coin’i Pepe (PEPE) yeniden parladı

Bu arada, meme coin Pepe, yazı sırasında 0,00000103 dolar ile haftanın direnç bölgesinde işlem görüyor. Tamamen spekülatif bir token olan PEPE’nin büyümeye devam etmesi için bu yüksek seviyeleri kırması gerekiyor. Ancak, analistlere göre talep dürtüsü olmadan düşüş eğilimine geri dönmesi mümkün.

PEPE 1 haftalık fiyat grafiği

Son sıradaki altcoin: Injective (INJ)

Injective, PEPE ile benzer bir model sergiliyor. Yazı sırasında INJ, haftalık direnç bölgesinde 12,25 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, INJ sağlam temeller gösterdi. Ayrıca, boğa koşusundan önce ChatGPT’nin düşük sermayeli altcoin seçiminde ilk 3 arasındaydı. Bu durumda, bir kripto traderı tahmin tarihinde INJ’yi 9 dolardan almış olsaydı yaklaşık %36 kâr etmiş olacaktı.

INJ 1 haftalık fiyat grafiği

Bu üç altcoin son dönemde olağanüstü kazançlar elde etti. Bununla birlikte, kripto para piyasasının oldukça değişken bir yapıda olduğunu belirtmek gerekiyor. Dolayısıyla, kayıpların da kazançlar kadar hızlı olması mümkün. Bu yüzden, yatırımcıların mutlaka kendi araştırmalarını yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx