Alina Boz’dan ‘Umut Evirgen için projeleri reddediyor’ iddiasına yanıt!

Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi ünlüler dünyasından birçok isimle yaşadığı ilişkilerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Umut Evirgen, kısa süre önce Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer’den ayrılan Alina Boz’a kalbini kaptırmıştı.

FOTOĞRAFLARI ÇOK KONUŞULDU

Umut Evirgen, Alina’ya duygularının farklı, niyetinin ciddi olduğunu söylemişti. Ünlü çiftin sürpriz aşkı şok etkisi yaratırken tatilde çekilen fotoğrafları uzun süre magazin gündeminde yer almıştı. Evirgen’in (33), Boz ile ilgili niyetinin ciddi olduğu ve 25 yaşındaki güzel oyuncuyla evlenmek istediği öne sürülmüştü.

GALAYA KATILDILAR

Ünlü çift, son olarak Buğra Gülsoy ve Serhat Teoman’ın yer aldığı ‘Cırcır Böcekleri İtler ve Biz’ isimli tiyatro oyununun önceki gece Zorlu PSM’de gerçekleşen galasına katıldı.

Alina Boz, hakkında çıkan “Umut Evirgen ile zaman geçirmek için proje tekliflerini reddediyor” haberleri ile ilgili konuştu.

“ÜNİVERSİTEMİ BİTİRMEYE ÇALIŞIYORUM”

“Umut ile birlikte olmak çok güzel. Ama sırf vakit geçirmek için de teklifleri reddettiğim doğru değil” diyen ünlü isim bu dedikoduları yalanlayarak; şu ifadeleri kullandı:

Şimdilerde üniversitemi bitirmeye çalışıyorum ve doğru projeyi bekliyorum. Proje kabul etmemiş olmamın sebebi varsa uygun olmadığı içindir. Uygun olan projeyi tabii ki de kabul edeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx