Valerien Ismael: Başımızı dik tutacağız!

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael, 3-0 kaybettikleri Kasımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Valerien Ismael’in açıklamaları şu şekilde:

“Çok büyük hatalar yaptık”

“Çok büyük hatalar yaptık. Bu hatalar bizim ivlenmemizi engelledi diyebilirim. Daha sonra da gol atamadık. Son dakikalarda Larin’in kaçırdığı pozisyon maçın özeti gibi oldu.”

“Çok zor bir gece oldu bizim için”

“Devreye girmeden önce kazandığımız penaltının ofsayttan iptal edilmesi maçın özeti gibiydi. Hatalar yaptık, bunları yapmamalıyız, hatalardan sonra oyuna dönmek çok zor oldu. Taraftarımız da destek gösterdi sağ olsunlar, çok zor bir gece oldu bizim için”

“Taraftarımız bize inanılmaz destek gösterdi”

“Taraftarımız bize inanılmaz destek gösterdi. Gerçekten harika bir taraftarımız var. Böylesi maçlarda bu desteğe karşılık vermemiz gerekiyor. performansla, gol ile bunu yapmamız gerekiyor. Bunu yapamayınca tabii acı verici oluyor.”

“Başımızı dik tutacağız”

“Herkes çok üzgün, ben ve tüm takım. Başımızı dik tutacağız. Pazar günü bir maçımız var, bu hataları yapmamaya çalışacağız. Fırsatlar yaratmaya, bu fırsatları değerlendirmeye devam edeceğiz.”

“Biraz daha dikkatli olsak golleri yemeyebilirdik”

“Maçın genelinde konuştuğumuz gibi hatalarımız var. Yediğimiz golleri, yemeyebilirdik. Biraz daha dikkatli olsak golleri yemeyebilirdik. Üzerinde çalışacağız”

“Kazanmak için gol atmamız gerekiyor”

“Kazanmak için gol atmamız gerekiyor. İlk yarıda pozisyonlar da bulduk. İkinci yarıda da fırsatlarımız oldu. Fırsatlar yarattık ama atamadık.”

“Bir golümüz ofsayttan iptal edildi”

“Bir golümüz ofsayttan iptal edildi. Fırsatları yakalayınca hücumda biraz daha acımasız olmamız lazım. Mental gelişimi sürdürmemiz ve fırsatları bulunca gole çevirmemiz gerekiyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.