Son Dakika: Fenerbahçe derken dev transfer planı ortaya çıktı! Hem Marcelo hem Dani Alves…

Real Madrid’de 15 sezon geçiren ve geçtiğimiz günlerde vedasını yapan Marcelo’da flaş bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe ile ismi anılan Brezilyalı futbolcu için sürpriz plan duyuruldu.

GÖZYAŞLARIYLA VEDA ETMİŞTİ

15 sezonun ardından Real Madrid’den ayrılan Marcelo, veda töreninde gözyaşlarına hakim olamamıştı.

Tecrübeli futbolcu, “Takım arkadaşlarıma ve antrenörlerime teşekkür ediyorum. Her şeyden önemlisi bu kulübün perde arkasında çalışanlarına. Kendimi sadece futbol oynamaya adadım. Eşime teşekkür etmek istiyorum çünkü o, futbola başladığımdan bu yana hep yanımdaydı. Bugün neysem, hepsi onun sayesinde. Brezilya’dan ayrılırken aklımda Şampiyonlar Ligi’nde oynamak vardı. Bugün buradan dünyanı en büyük kulübünde tarihin en çok şampiyonluğa sahip oyuncusu olarak ayrılıyorum. Raul’e de teşekkür etmek istiyorum. Hiç söylemediğim bir şey anlatacağım. Kulübe geldiğimde bana çok yardımcı oldu ve bana birçok konu da tavsiyede bulundu. Her zaman örnek aldığım bir insandın ve idolümdün.” şeklinde konuşmuştu.

‘TÜRKİYE’ SORUSUNA YANIT

Basın toplanısı sırasında kariyerinin devamıyla ilgili sorulara yanıt veren Marcelo; “Seni gelecek sezon Türkiye’de mi izleyeceğiz?” şeklindeki soruya; “Bilmiyorum. Bir gelişme olursa Instagram hesabımdan mutlaka bildiririm.” yanıtını vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.