Mert Hakan Yandaş argümanlı: Bizi kimse yıkamaz!

Fenerbahçe’nin Austria Wien’i eleyerek UEFA Avrupa Ligi’nde kümelere kalmasının akabinde konuşan Mert Hakan Yandaş ‘Böyle coşkulu kalırsak bu camiayı kimse yıkamaz’ dedi.

Fenerbahçe’nin Austria Wien’i 4-1 yendiği maçta 1 gol atan Mert Hakan Yandaş, maçın akabinde açıklamalarda bulundu. Çabayı kıymetlendiren Mert Hakan, “Gruplara kaldık. Her şey yolunda. Birbirinden hoş goller attık. Bunu hedefliyorduk” dedi.

‘SADECE ARMA ÖN PLANDA OLACAK’

Kendi performansını da kıymetlendiren deneyimli isim, “Sakatlığım uzun sürdü, inşallah bunları bir daha yaşamam. En çok bizler üzülüyoruz. Kime ne kadar mühlet gelirse, herkes Fenerbahçe odaklı yaşayıp gayemiz Fenerbahçe’nin basamağın en üstünde yer alması bu dönem. İsimler değil, yalnızca Fenerbahçe arması ön planda olacak. Bunun şuurunda bir grup var. Hocamız hakkaniyeti gözetmeye çalışıyor. Bu da herkesi işin içinde tutuyor. Birlikte kalmaya devam edelim, tökezlediğimizde bu türlü coşkulu kalırsak bu camiayı kimse yıkamaz. Geçen dönemin son 15 haftasından başlayan süreç, bugün de devam ediyor. Bu coşkuyla kaldığımızda bize bir şey olmaz” tabirlerini kullandı.

‘NE VAKİT HİSSETSE ÇIKAR’

Mert Hakan, “Benim için çok bedelli biri gol atacağımı söylemişti. Yeri bende çok farklı. O ne vakit hissetse çıkar. Kim olduğu bende kalsın. Ona armağan etmek istiyorum. Dönem çok yeterli başladı. Şampiyonlar Ligi’nde devam etmek isterdik, UEFA’da kümelere kaldık. Ligde de en uygununu istiyoruz. Birlikte kalmak çok değerli, bütün topluluğun birlikte kalarak her şeyin üstesinden geleceğine inanıyorum” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.