İmamoğlu ve Yavaş gençlere seslendi: ‘Aramızda kalsın, kazanıyoruz’

Millet İttifak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayları Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, sosyal medya hesaplarından genç seçmenlere seslendikleri bir video paylaştı.

Videoda konuşan Ekrem İmamoğlu, “Ankara’dayız, Mansur Başkanımla birlikteyiz, sizi konuşuyoruz sevgili gençler. Bu seçimin anahtarı sizin elinizde. Ülkenin bugününe de yarınına da sizler karar vereceksiniz. Sizin desteğinizle, oyunuzla bu işi ilk turda bitirip 15 Mayıs’ta ülkeyi huzura kavuşturabiliriz. Hileden, hurdadan medet umulmaması için, kötü ihtimallere fırsat vermemek için 14 Mayıs’ta bu işi bitirmeliyiz. Biz, geleceği sizlerle birlikte hayal edecek, birlikte çalışacağız. Yeter ki siz bize inanın, bize güvenin” dedi.

Mansur Yavaş ise, “5 milyon genç ilk kez oy kullanacak. Değişimi onların enerjisiyle, gücüyle sağlayacağız. Ben gençlere güveniyorum, onların kaygılarını da şüphelerini de anlıyorum. Hepsini de konuşur, çözeriz. Biz buradayız. Vatanın her karış toprağını kutsal bilenleriz. Bu ülkenin hiçbir sorunu çözümsüz değil, bu ülkenin gençleri de sahipsiz değil. Güzel günleri ertelemeye gerek yok, ilk turda bitirmemiz lazım, Haydi gençler, 14 Mayıs’ta sandığa gidelim, bu işi ilk turda birlikte bitirelim” ifadelerini kullandı.

Videonun sonunda Yavaş’a dönen İmamoğlu, “Bu arada, aramızda kalsın Başkanım, kazanıyoruz. Gençler bilsin” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir