Genç Yaşta Meme Büyütme Ameliyatı Olduğunu İlk Kez İtiraf Eden Kylie Jenner: “Hamile Kalmadan Önce…”

Instagram’da neredeyse 400 milyon takipçiye sahip olan magazin dünyasının en ünlü isimlerinden Kylie Jenner, kullandığı makyaj malzemelerinden giydiği kıyafetlere kadar viral olan ünlü bir isim. Genç yaşından itibaren fiziksel değişimi çok konuşulan Jenner, geçtiğimiz günlerde meme büyütme ameliyatı olduğunu ilk kez itiraf etti! 

Memelerinin doğal hali hakkında konuşan Jenner, yaşadıklarını dürüstçe anlattı. Buyurun detaylar… ?

Kaynak: https://www.buzzfeednews.com/article/…

Televizyon programları ile dünyaca üne kavuşup her adımlarıyla magazin sayfalarının altını üstünü getiren Kardashian-Jenner ailesinin en öne çıkan üyelerinden biri, en küçük kardeş Kylie Jenner.

Instagram’da en çok takip edilen isimlerden birisi olan Kylie, kendi kozmetik ve güzellik markası aracılığıyla adını iş insanlarının arasına yazdırıp servetine servet katmaya devam ediyor.

Ünlü bir ailenin en genç üyesi olarak tüm hayatını kameraların karşısında geçiren 25 yaşındaki yıldızın yaşı genç olmasına rağmen rapçi Travis Scott ile iki çocuğu var.

Tabii ki kameraların karşısında büyüyüp genç yaşta güzellik sektörüne adım atmanın yanında getirdiği bazı sıkıntılar var. ..

Kullandığı her makyaj malzemesi ve giydiği her kıyafet viral olan Kylie, tüm yaşıtları gibi yıllar içinde çok ciddi fiziksel değişiklikler yaşadı diyebiliriz.

Kendisinin tek bahtsızlığı bunların milyonlarca insan tarafından görülmesi oldu… Öyle ki henüz 17 yaşındayken cildini bronzlaştırması ve dudak dolgusunun yanı sıra kendisinin meme büyütme operasyonu geçirip geçirmediği merak konusu haline geldi.

Yıllardır ısrarla “Yüzümde hiçbir estetik ameliyat yok” diyen Kylie Hanım bir süre önce ilk kez dolgularından bahsetmişti.

ABD’nin en sevilen realite programlarından olan The Kardashians’ın geçtiğimiz bölümünde, ünlü kız kardeşler kendi vücutlarına dair yaşadıkları problemleri dürüstçe ortaya döktüler.

Dünyaya lanse ettikleri güzellik standartlarından da sorumlu olduklarını söyleyen kardeşler arasında en dürüst itiraflarda bulunan Kylie oldu.

“Kötü etki olmak istemedim. İnsanların sadece dudaklarına dolgu yaparak kendilerini iyi hissedecekleri algısını yaratmak istemedim. Ancak herkes benim bu konuda yalan söylememe daha çok takıldı. Keşke başından beri dürüst olsaydım.”

“Benim hakkımda yanlış bilinen algı, çocukluğumdan beri özgüvensiz olduğum için tüm yüzümü değiştirmek amacıyla çok fazla estetik ameliyat olmam. Bu doğru değil, yüzümde yalnızca dolgular var.”

Hayranlarının estetik operasyonlar konusunda dürüst olmasını istemesinden bir hafta sonra, Kylie ilk kez 19 yaşındayken meme büyütme ameliyatı olduğunu itiraf etti!

İlk çocuğu olan dünyalar tatlısı Stormi’ye hamile kalmadan 6 ay önce meme ameliyatı olduğunu söyleyen Kylie’nin verdiği tarih, 2016 senesinin son aylarına denk geliyor.

“Memelerimi Stormi’den önce yaptırdım. 20 yaşında çocuk sahibi olacağımı düşünmüyordum, özellikle ilk 6 ay. Bu sırada memelerim henüz iyileşme aşamasındaydı.”

Geçirdiği ameliyattan epey pişmanlık duyduğunu söyleyen genç yıldız, “Doğal ve güzel memelerim vardı. Büyüklüğü de, şekli de mükemmeldi. Tahmin edeceğiniz gibi keşke en başından yapmasaydım diyorum.” diyerek bitirdi.

Son olarak ameliyat olmayı düşünen herkese çocuk sahibi olana kadar beklemelerini tavsiye eden Kylie, kendi kızı Stormi’nin de 19 yaşında bu ameliyatı olmak istemesi durumunda epey üzüleceğini paylaştı…

Siz ne düşünüyorsunuz? Buyurun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx